Raketka.cz

31. srpna 2012 v 8:00 | Molly Heddy Law
Ahoj! :) .

Narazila jsem na jednu velmi sympatickou stránku Raketka.cz , která je zaměřená na ty nejlepší online hry, na jaké můžete narazit. Probíhá zde zrovna soutěž, která je pro nás, blogery, vskutku zajímavá. Můžete vyhrát Nintendo Wii, či další hodnotné ceny, pouze za napsání článku ! Pro více infromací se podívej na soutěž !Raketka.cz je velmi oblíbená stránka , nabitá těmi neojblíbenějšími a nejznámějšími hrami . Všechny onlajnovky jsou přesně přiřazené ke svému "žánru" a ve velmi příjemném desingu se i snadno hledají. Velkou výhodou Raketky.cz je i možnost registrace, což Vám přinese další várku zábavy, jako třeba fórum nebo sbírání bodů za aktivitu ! :)

Co se týká vlastně té nejhlavnější náplně na webu- her, tak musím opět zase jenom chválit, protože je zde opravdu obrovský výběr, od válečných her až po dívčí. Opět se zastavým u dívčích her, protože ty mě jednoduše baví nejvíce-- Denně tu "pařím" svou oblíbenou hru Cheerleader , kterou si můžete také zahrát , stačí kliknout na obrázek..

Určitě si ale každý vybere tu svojí oblíbenou sám , ať už je logická, odechová nebo prostě pro pro dva hráče :-) (Ano, i takové hry na Raketce najdete ) . Takže do posledních vět, shrnu jenom nadšení a doporučení stránek Raketka.cz . Určitě jej navštivne, nebudete litovat !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.