Instagram Life 1.3

1. června 2015 v 20:53 | Maruška H. |  Instagram life.
Už jen měsíc do konce školního roku!? No já nevím jak Vám, ale mě to uteklo jako voda! Pamatuji si, jak jsem v říjnu říkala, že si ty pětky opravím jen co začně jít do tuhého. No, asi bych měla máknout! :D Díky tomu, že mi zbývají zhruba tři týdny, (abych obhájila, jak jsem dokonalá studentka) jsem dost ve stresu. Nebudu tvrdit, že nemám kvůli učení na blog čas, to mám, ale spíš to je o té náladě. Je těžké pravidelně vydávat články. Někdy mám dny, kdy bych toho napsala hromadu, ale jindy nemám do psaní vůbec chuť.

Dneska jsem se tak trochu dokopala alespoň ke kratšímu foto-článku. Dlouho jsem nepřispěla do rubriky Instagram Life a tak je dnes ideální čas, to napravit!


Výlet do Botanické zahrady. Bohužel jsem díky tomu zjistila, že se bojím motýlů! Jsou jako lítající pavouci, s delšíma nohama.

Miluju, jak podpatky dělají dlouhé a hubené nohy! :DPoslední zvonění, co no dodat.


Taky se neumíte fotit v zrcadle tak, aby Vám byl vidět obličej?


Něco jako umělecká fotka.


Sněhurka, těší mě!


Víte co miluju na víkendu? Snídaně! Je nejkrásnější, když se nemusíte budit už při východu slunce a máte čas, vypiplat se s dobrou snídaní!

Dala jsem těm slavným makronkám už Xtou šanci a prostě ne, nechápu co je na nich tak dobrého :(. Chutnají jak linecké cukroví s marmeládou, které já nemám ráda.


Seznamte se s Péťou! Byli jsme jak bratr a sestra, už od základní školy, ale pak odešel ze střední a už se nevídáme. Zrovna před pár dny jsme se ale po dlouhé době viděli a to bych nebyla já, kdybych si neudělala památeční fotku.
Poslední dobou se mi moc líbí obyčejné hnědé stíny a k tomu fialová rtěnka. Tohle je trochu tmavší verze, ale na den poslední dobou nenosím nic jiného, než lehké nude stíny a k tomu takovou tělovo - fialovou rtěnku od Essence.


Spinning. Nejlepší sport!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Vanilla | Web | 3. června 2015 v 21:19 | Reagovat

wow, motýlci :*miluji je

2 P. | Web | 6. června 2015 v 14:19 | Reagovat

nesnáším motýly, taky se jich bojim :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.