Když je očekávání pěkná mrcha.

26. března 2016 v 19:08 | Maruška H. |  Láska, kluci a vše okolo.
Nedávno jsem na jednom blogu četla hezký článek. Bohužel si vůbec nevzpomínám, jak se tahle autorka jmenovala, ale inspirovala mě k napsání tohohle příběhu. Článek na onom blogu byl o tom, jak někdy člověk postupuje po malinkých krůčcích a vlastně nikdy nechce konec. Protože pak už nebude kam dál jít a vlastně to očekávání z dalších věcí skončí. I o tom, je dnešní příběh. A pokud si tohle čte můj táta, nebo má mamka, předem Vám říkám, že jsem jinak naprosto slušná a hodná dcera! O:) (Pro starší generace, tohle " O:) " je smajlík andílka. Což já přeci jsem, že ano?)


Kluka, kterému jsem teď jistě splnila celoživotní sen - být hlavním hrdinou v mém článku, jsem poznala přes kamarádku. A jak to tak u mě, a mého nepochopitelného srdce bývá, byla to láska na první pohled. Kdo jiný, než blonďák, s modrýma očima, vysportovanou postavou a pěkným zadkem, by mě dokázal takhle okouzlit, žejo. I když, tenhle měl v sobě asi víc, protože když se teď někde potkáme a prohlížím si ho s odstupem, ani mi tak hezký nepřijde. Prostě obyčejný kluk, co o sebe pečuje tím, že se obleče a možná někdy navoní. Ale jak jsem psala, měl něco v sobě. Takový to flegmoušský, darebácký chování hezounka, které nás, holky, prostě bere. Co si budeme povídat, spadla jsem do toho :).


Byl tu jeden háček. Jeden malinkatý, opravdu nepatrný háček. Měl přítelkyni… A celkem dlouhou dobu, takže jsem si šance, že se rozejdou, opravdu nedávala. Ve fázi "Pochop Maru, že tě nechce a nechtěj ho taky" mi to moc neulehčoval. Často jsme si psali, povídali si, chodili ven, občas sem-tam nějaký dotek, motýlky v břiše…. Moc mi můj plán odláskovat se, nevycházel. Samozřejmě to byla jeho vina, žejo! :D Vůbec jsem ho nechápala a do teď občas klučíčí chování nechápu. Někdy by se zástupkyně holek a zástupce kluků mohli sejít a napsat spolu žensko- mužský slovník, ulehčilo by to život všem :).

Myslela jsem si, že mě zařadil do té kamarádské zóny, ale podle toho jak se choval, co mi říkal a co mi psal, bylo jasný, že se mu líbím. Z jeho slov "Jsem s ní už dlouho, občas to skřípe a s tebou se furt směju a to je další plus, ale nechci nic posrat, protože pak bych ztratil oboje." jsem byla fakt v rozpacích. Protože když tohle kluk napíše, holka si řekne něco jako "Takže kdyby nebyl zadaný, jsme spolu." nebo "To nebude jen kamarádství". Jak mi ale řekl o pár měsíců později "Kdybych se tě snažil sbalit, tak to poznáš a to jsem neudělal.". Tak asi máme oba o balení trochu jiné představy.

Vraťme se ale o pár měsíců dříve, kdy jsem byla ještě po uši zamilovaná a každý jeho dotek si vychutnávala, jako by byl poslední.Chtěla jsem víc. Chtěla jsem, aby mě pevně chytnul, políbil a už nikdy nepustil. To ale nešlo, tak jsem se alespoň smířila s tím, co je. Když jsme seděli na lavičce a on měl ruku položenou na mém stehně, přemýšlela jsem, jaké bytoasi bylo. Pak mi ale došlo, že tyhle minikrůčky jsou to nejkrásnější. Pořád je kam dál jít, vždycky z toho může být ještě něco víc intimního, intenzivního a prvního s tou osobou. První doteky, první poštuchování, první polibek, první chycení za ruku a všechny ostatní první věci. Ale jak dojde na sex, už to je takový bod maximu a nějaký první dotek? Pff, ten se sexem úplně zastíní.

Den ode dne jsem chtěla víc. Ne žádný laškování, ale vztah. Abychom byli pan a paní a žili spolu až do smrti. A to, že jsme chodili k němu na filmy, do čajovny a viděli se každičký den ve škole, mému chtíči moc nepomáhalo. Sice jsem už dosáhla toho, co jsem chtěla první dny naše přátelství, ale chtěla jsem víc. Jaké by to asi bylo, po tom všem provokování, flirtování a "omylem" dotýkání? Dokonalé? Zažila bych absolutně nejkrásnější okamžik v mém životě? Přišlo mi to jako osud, nebo teď bych to spíš označila jako seslání z pekla, zkráceně, jednoho dne se s ním jeho přítelkyně rozešla.

A jednoho dne, při filmu, došlo na onu chvilku, kterou jsem si tak zvídavě už X měsíců představovala. A povím vám asi to, že čím déle člověk čeká, tím má větší očekávání, které se logicky nikdy nevyplní tak, jak si vysnil. A taky to, že toho ohromně lituju. Pro mě sex znamená ještě zastaralémilovat se, a kdybych to mohla vrátit zpátky, udělám to. Bohužel no...
"Co to jako bylo?" honí se mi hlavou pokaždé, když vzpomínám na to, co se mezi námi stalo. Možná máme oba jiné zvyky, ale v tom mém světě, když má začít nějaká intimní chvilka, začne většinou líbáním. Na to během celéhotoho nedošlo ani jednou. A poprvé se mi stala věc, na kterou jsem nevěděla jak zareagovat. Po pěti minutách zvláštních poloh a lá "Zaboř hlavu do polštáře a dělej, že vzdycháš" přestal dělat to něco, co dělal. Né, že bych se mu nějak posmívala, to vůbec ale v tu chvili jsem si myslela, že brečí. Nebylo to přece dlouho, co zažil bolestivý rozchod. Po chvilce divného ticha řekl, se omluvil. Raději jsem se dál neptala. On se ale ptal. Otázky typu "Tak co, jaký jsem byl?" nebo "Ohodnoť mě od 10 do 0" mi připadaly absolutně k smíchu. Z lehkého soucitu jsem řekla číslo šest a dodala, že já se prostě ráda líbám a on na to, že na líbání ještě není připravený. (Co to je sakra za bullshit?)

Řekla jsem si, že takhle to přece skončit nemůže, že to byl nějaký zkrat a tak natojiný den opět došlo. Ne, nechápu to. Asi jsem moc náročná, ale ten kluk neznal slovo předehra. Haló, alespoň nějaký dotek a ne čekat, že holka začne házet dávicí reflexy a jde se na věc! Po přednášce, že kondomy má kupovat holka, mě zarazilo, když si ho běhemtoho sundal, že mu prý zastavuje krevní oběh.(Kolikátý bullshit to už je, druhý, třetí?). Takže kvůli jeho oběhu si mám jako sednout na zadek a říct "To nevadí, sundej si ho, uděláme si mimčo" nebo co?
Absolutně jsem neveděla, co při tom dělat. Sex je přirozená a hezká věc ale tohle bylo zvláštní... Ani se mě nedotknul, ani jediná pusa, nic! Povím vám, že to bylo opravdu divný. Já nevěděla co s rukama! :D. Mám si je dát za hlavu, sama sebe obejmout (aby to alespoň někdo udělal), nebo je dát do polohy jakou dělal superman? Sice to už bylo trochu lepší, ale tím, že po tom, co dokončil své veledílo, řekl "Chceš se umejt? Tak víš, kde je sprcha!", to úplně zabil a já věděla, že tohle se už NIKDY nezlepší. (Sakra kluci, co to máte za zvyk? :( To není poprvé co se mi stala situace "Chytej ručník" a fákt to nesnáším! Samozřejmě otázce o ohodnocení jeho výkonu, jsem se nevyhnula.
To očekávání, je někdy pěkná mrcha, vám povím! Když mi onen kluk vyprávěl, jak ho holky v posteli milují, jak jednu při tom udělá nespočetněkrát a pozor, z jedné prý udělal nymfomanku! Jako… jak? Že chtěla zažít pořádný sex, nebo co? Čekala jsem, že to bude dokonalé, místo toho vím, že horší sex už nikdy mít nebudu. A to je pozitivní ne?

Abych tuhle pohádku nějak zakončila, povím vám, že mi na tom ani nezáleželo. Měla jsem ho ráda i přes jeho krevní oběh, i přesto, že jsem začala mít chuť, až když jemu skončila a i přesto, že se naše rty nikdy nesetkaly. Ovšem, když jsem mu řekla, co cítím, nedopadlo to jinak, než u všech kluků před ním. "Víš, si skvělá holka, jednou si najdeš frajera, já už mám tu první lásku za sebou, ale můžeme spolu furt spát, třeba se zamiluju". Jasně, to tak. Pár dní na to si našel holku a je s ní do teď. Kolikátý, že bullshit, to už je? Ještě, že ho už nevídám :).
Ještě bych chtěla dodat, že nad vydáním článku jsem hooodně dlouho přemýšlela. Na jednu stranu se mi článek líbí a i vás tyhle láskovací články baví, na druhou je to už hodně osobní a já taková jinak nejsem, pak nechci tomu klukovi dát pocit, že jsem ho chtěla nějak ponížit, to ne. Nechtěla jsem začít nějakou válku nebo ho zesměšnit, však nikdo ani neví o koho jde. Uvidím, jaké budou reakce a předem Vás prosím, zkuste článek nediagnostikovat! :D Já to píšu pro lidi, kteří si vezmou kafíčko a oddechově si mohou přečíst něco, ze života náctileté a ne, aby mi každý dělal rozbor článku, jak dílo k maturitě.
Tak se mějte krásně a užívejta prázdniny! :)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pavel S. | E-mail | 26. března 2016 v 20:05 | Reagovat

Tak to je bombový článek :D Nasmál jsem se, palec nahoru Maruško :-)

2 Maruška H. | E-mail | Web | 26. března 2016 v 20:12 | Reagovat

[1]: To mě těší, děkuju moc :-)

3 Lamič | E-mail | Web | 27. března 2016 v 9:08 | Reagovat

"Zastavuje krevní oběh." Tak tohle odůvodnění mě totálně rozsekalo. :-D Přitahuješ docela zajímavý typy lidí.

Super čtení :)

4 dadainka | Web | 27. března 2016 v 23:30 | Reagovat

Haha to je vtipné.

5 Georgia :) | Web | 28. března 2016 v 12:24 | Reagovat

Tvoje články sú naprosto úžasný :D to akože bol chalan typu čoho? že on si myslel niečo čo druhá baba vôbec? :D milujem takých chalanov, ktorý si myslia o sebe príliš veľa a potom ani zdaleka taký nie sú ale stáva sa aj takéto niečo človek sa nad tým po čase zasmeje :)

6 Georgia :) | Web | 28. března 2016 v 12:25 | Reagovat

i ja som si kedysi dávno myslela, že moje prvé milovanie bude naprosto dokonalé naprosto také že to bude ako v nejakých telenovelách ale nebolo :) zmýlila som sa a teraz po tých rokoch si myslím iba jedno, že ak by som mohla ten čas vrátiť tak by som to už nespravila :)

7 veronikahor | 29. března 2016 v 10:01 | Reagovat

Pár dni na to?:O To jakoze te donedavna jeste tahal za nos? Wow

8 Maruška H. | E-mail | Web | 29. března 2016 v 13:48 | Reagovat

Děkuji moc za komentáře :)

9 Maruška H. | E-mail | Web | 29. března 2016 v 13:49 | Reagovat

[7]: Nene, tenhle příběh se stal před půl rokem :) On mi řekl že nechce vztah a pár dní na to si našel holku.

10 Lamič | E-mail | Web | 29. března 2016 v 14:40 | Reagovat

Stejně si říkám, že být fešná blogerka, vystupující pod vlastním jménem, tak bych byl děsná svině. Přišel by pak frajer na rande a klidně bys mohla říci:
"Chceš se mnou něco mít? Fajn. Ale jestli se ke mně budeš chovat hnusně, napíšu o tobě na blogu a pošlu kámoškám :-P"

To by křiváků hned ubylo :-D

11 veronikahor | 29. března 2016 v 16:13 | Reagovat

[9]:Aha a jak to víš? Viděla si je spolu? :) Musí to být strašný pocit, určitě si jednou uvědomí o co přišel, když tě nechal. :) Jsi velmi sympatická. :)

12 Maruška H. | E-mail | Web | 29. března 2016 v 17:51 | Reagovat

[10]: :DD Děkuju za typ! To příště vyzkouším. Ono i tak. Za tyhle články to dostávám pořádně sežrat. Většinou mi onen kluk napíše nějakou procítěnou slohovku o tom, jak jsem si válku vyhlásila sama a jak si vezme právníka. Přitom mi šlo jen o dobrý článek :D :-? Asi jednou napíšu článek "Reakce kluků na mé články"

13 Maruška H. | E-mail | Web | 29. března 2016 v 17:58 | Reagovat

[11]: V kontaktu s ním už nejsem, ale kamarád se kterým se bavíme oba, mi vyprávěl jak jí poznal na jedné akci, která byla snad tři dny potom, co jsem mu řekla co cítím. Že jsou spolu do teď vím také od toho kamaráda :-) . Děkuju moc, si hodná :-) Ale tohohle pana Omyla už vůbec neřeším. Naopak, většinou tyhle články dokážu psát, až když je pro mě ten syčák mrtvý :D. (I když to možná vypadá, jako kdybych ho měla pořád v srdci a chtěla se mu za to článkem pomstít. To ne :) ) Dokonce mám ted přítele a jsem s ním šťastná :-)

14 Lamič | E-mail | Web | 29. března 2016 v 20:46 | Reagovat

Já už ti tuším někde psal, že docela čumím, jak umít být otevřená. Když uvážíme fakt, že publikuješ pod vlastním jménem. Je to ovšem tvůj blog, takže je na tobě, co si sem dáváš :)

A jestli někdy hodíš i reakce, tak to bude podle mě docela šťavnaté čtivo. Jen počítej s tím, že pár lidí to možná blbě skousne.

15 Lenuš | Web | 31. března 2016 v 21:32 | Reagovat

Ty jo, další skvělej článek! :DDD

16 >Victoria < | 1. dubna 2016 v 20:51 | Reagovat

Takže..Naprosto dokonalý! Píšeš úplně úžasně! Málokdy se mi stane že při čtení článku jen tak prostě vyprsknu smíchy, ale tady..to byl prostě nářez.. :-D

17 Standa | Web | 2. dubna 2016 v 10:19 | Reagovat

TOP článek :D

18 Maruška H. | E-mail | Web | 2. dubna 2016 v 10:24 | Reagovat

[14]: Ta otevřenost mi není úplně příjemná. Zrovna u tohoto článku jsem ještě týden po napsání přemýšlela, jestli ho vydat nebo ne :). Ale zase když vím, že by se čtenářům mohl líbit a třeba některým slečnám otevřít oči, když je chce nějaký kluk jen na sex... Riskla jsem to a počítala s tím, že kdyby byly zlé odezvy, článek bych smazala :)

[15]: [16]: Děkuju :) ♥

19 Maruška H. | E-mail | Web | 2. dubna 2016 v 10:25 | Reagovat

[17]: Téda, tak to je pocta :D Děkuju moc :)

20 Standa | Web | 2. dubna 2016 v 11:44 | Reagovat

[19]: Nemáte vůbec zač :D Když jsem to četl, říkal jsem si "panebože, to přece nemůže být pravda, to si musela vymyslet" :D:D:D Je to strašně vtipně a super napsaný a člověk vás musí politovat, na jaký tragédy narážíte :D No ale koukal jsem na instáči, že už se snad zadařilo, a našla jste si kluka, tak to je fajn :D

21 Jana | E-mail | Web | 3. dubna 2016 v 20:04 | Reagovat

Nemyslím si, že bys ho ztrapnila :D Pokud se tě ptal na hodnocení po sexu, tak :D :D :D jsi skvělá, úžasná a dokonalá :)

22 Ďábelská Victoria Renkse | Web | 5. dubna 2016 v 17:49 | Reagovat

:-D :-D pěkný no

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.