Greetings from Sweden!

8. července 2016 v 0:05 | Maruška H. |  Fotogalerie.
Na krátké články u mě nejste moc zvyklí, co? Vlastně i ty fotočlánky většinou dopadnou tak, že chci dát na blog jen pět fotek a nakonec je jich minimálně patnáct. No jo no, .
Dneska na mě ale budete pyšní (snad). Zkusím vybrat maximálně 10 fotek(!) a i ten textík okolo trochu zminimalizuju.

Kdo sleduje stránku blogu na Facebooku, ví, že jsem hned první prázdninový den jela do Švédska. S rodiči a bráchou jsme si totiž řekli, že letos pojedeme místo moře prozkoumávat sever. Takový tour de Sweden, protože každý druhý den pojedeme do jiného hotelu, do jiné části Švédska. Článek píšu zrovna z Helsingborgu a ráno balíme a jedeme do Jönköpingu.
Na co se opravdu těším, je Stockholm. Letos (vlastně skoro každý druhý rok) se tam totiž odehrávala Eurovision (hudební soutěž) a já na tom místě smrtělně nutně potřebuju fotku, protože jsem největší fanda Eurovision v ČR! :D

Zatím jsem ve Švédku třetím dnem a už mám okolo 400 fotek... Nechápu, jak to dělám, ale řekla jsem si, že bude lepší na blog přidávat fotky postupně, než je pak narvat do jednoho článku a utopit se v nich.
Jo a jinak, aby jste věděli, než se do té hromady fotek (ne, slíbila jsem jen 10!) pustíte, mě na krajinky a další "kocháme se přírodou" fotky moc neužije, tak se nelekejte, že na 90% fotkách jsem jen já, já a zase já. Ze všech možných úhlů, póz a stran.


Skákací fotky, co dodat. Moc se mi líbí! A je k nim zajímavý příběh. Celý den jsem prosila mámu, tátu i bráchu, aby mi vyfotili hezkou fotku, na které skáču. Není na tom nic těžkého ne? Jenže ani jeden to nedokázal. Táta má ve zvyku fotit se zoomem, takže fotka vypadala tak, že zabral jen můj zadek a lá zemětřesení a někde v dálce byly nezaostřené ruce a nohy. Máma mě zas vyfotila křivě a brácha s kapkou na obejktivu.

Večer, když mi táta udělal opět fotku "A tys tam chtěla být celá, jo?", jsem se naštvala a udělala si jí na samospoušť sama! Když táta uviděl, jak vypadá pořádná skákací, řekli jsme si, že uděláme takovou fotku na každém pěkném místě a pojmenujeme to "My daughter Marry is enjoying a holiday in Sweden". Už jich mám asi 10 a vypadá to vážně pěkně. Jen jimi nechci zaplácat celý dešní článek, tak Vám pak buď hodím link, nebo udělám samostatný článek.


Chtěla jsem fotku na trajektu, ale měla jsem sukni a opravdu hooodně foukal vítr. Ale co, lidem okolo jsem zlepšila den a já mám alespoň skvělou momentku! :D

"Tati, udělej mi fotku na lodi, jak stojím u zábradlí a koukám do dálky"
Další fotka do sbírky "My daughter Marry is enjoying a holiday in Sweden". Musela jsem vám ji ale ukázat už dneska, hrozně se mi totiž líbí :). Celkově je Švédko vážně nádherné. Mají nádhernou krajinu, nádherné moře, nádherný blondatý kluky a dokonce i tu vlajku mají nádhernou, pff!

Sem jsme se chodili večer koukat na fotbal, na velké plátno.

V Jönköping jsme se při výletování dostali do Rosaria a teda povím vám, to byla nádhera! Obrovská zahrada růží, každá voněla jinak. Nádherný.Aby jste neříkali, že je málo krajinek!A opět Ti, kteří mě sledujou na Facebooku nebo Instagramu, mají náskok a ví, že jsem 5. července oslavila své osmnácté narozeniny! Ano, tady ve Švédsku.
Žádnou párty jsem neměla :(. Ale na oslavu těct 18tin mi táta koupil lízátku :D! Nějaký vyhlášený po Švédsu (asi jako Hořické trubičky u nás) a bylo fakt dobrý!


Dobře. Tak těch 10 fotek mi úplně nevyšlo, ale když odečtete fotky krajinek a mého narozeninového dárku, dá se říct, že jsem to zvládla! :D

Mezitím, než jsem článek dala do kupy jsme už vystřídali tři hotely a mám dalších X milion tisíc fotek. Chtěli byste další fotočlánek? Nebo spešl fotočlánek na "My daughter Marry is enjoying a holiday in Sweden"? :). Budu ráda když do komentářů řeknete svůj názor, zda těch fotočlánků není už hodně apod.

Mezitím se Vám budu hlásit na mojí FB stránce. Tak se mějte krásně a užívejte léta ♥

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kerr | Web | 8. července 2016 v 23:54 | Reagovat

Jo tak mají tam hezký blonďatý kluky jo? Balim kufry a jedu. :D
Jinak, my chceme skákací fotky! :D Miluju dělání takových tématických fotek, vždycky si taky něco na dovolený vymyslím, že se to bude fotit celou dobu na různých místech :D Tak přemýšlím, co by to mohlo být letos.. Skákací teda asi ne, chodím tam většinou v šatech nebo sukních a to by nevypadalo úplně nejlíp asi :D
A ta momentka, ta je naprosto boží!:D Náhodou mnohem lepší fotka než "stojim na trajektu u moře" :D

2 Angel :) | Web | 24. července 2016 v 19:13 | Reagovat

samostatné more ma vždy fascinovalo :D nie len , že som sa konečne i ja po rokoch dostala k moru, ale to ten pocit, že sa dívate na more a neviete kde je jeho koniec... hm :)

Tak takovy som chcela fotky i tam i tam , ale nakoniec som si vždy spravila tak povediac sama :D aj ked musím uznať mamina tá ma teda dokázala vyfotiť :D

dokonalé fotky :D :)

3 Adele❤ | Web | 26. srpna 2016 v 15:24 | Reagovat

To jsou tak nádherné fotky!<3 Takové články mám nejradši!:)
Do Švédska bych se jednou chtěla moc podívat. Láká mě sever.:)
A máš pravdu, vlajku maj moc hezkou,pf:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.