Event pro blogerky - degustace Niche vůní.

9. srpna 2016 v 22:39 | Maruška H. |  Příběhy mého blogu, aneb články.
O téhle akci, na kterou jsem byla pozvaná, jste už určitě museli slyšet. Buď tady na blogu, anebo kdo mě sleduje na Facebooku a Instagramu, věděl o akci už ve chvíli, kdy jsem se na ní teprve chystala (a vybírala outfit!:D).
Pro připomenutí, v červnu jsem se zúčastnila VIP (ano, VIP!) akce, pořádané Elnino.cz . Náplní byla degustace (očuchávání) Niche vůni, což jsou velmi unikátní vůně, na které jen tak v běných parfumeriích nenarazíte.
Před dvěma týdny mi dorazily fotky od fotografky Pavly Mendřické, která celé odpoledne poctivě fotila a tak se s vámi konečně můžu podělit o atmosféru takových akcí :).

Jinak, je to se mnou fakt hrozný! Když je škola, těším se na prázdniny "jak budu mít hodně času na blog". Ale kde je ten čas, sakra? Prvních čtrnáct dní prázdnin jsem byla ve Švédsku (z kterého mimochodem musím také už někdy zveřejnit zbytek fotek!) a potom se to volno vyhrazené na blog, nějak rozuteklo.
Ráda bych napsala, že jsem celé dny trávila venku, ale bohužel. Zrovna dneska, když jsem šla s deštníkem v ruce a s tunou vrstev oblečení, jsem si v duchu pochválila, jak je letos ten podzim pěkný... a to je dost smutný.
No a příští týden jsem se rozhodla zase z ČR vypadnout. A zase do Švédska, no jo :D ... Tentokrát jen na necelý týden a na vlastní pěst! Ale těším se. Né, že bych si potřebovala vyčistit hlavu, protože, dámy a pánové, já mám stopku od kluků!, ale spíš jsem dostala chuť na nějaký spontánní výlet.

Každopádně k té stopce, doufám, že jste na mě hrdí! To bylo tak. Na moje srdíčko toho bylo už moc. Co kluk, to další rána a když se se mnou v červnu rozešel ten první přítel, byla to taková třešnička na dortu. Jako kdyby mi někdo i tu poslední naději na šťastnou lásku vzal, rozdupal a hodil do koše.
Navíc bych tohle léto pojmenovala jako "léto rozchodů", protože se vztahy zbortily i dvoum z mých nejbližších kamarádek a já akorát víc a víc viděla, co kluci dokážou holce i po X letých vztazích udělat.
Můj aktuální postoj ke klukům, je jako postoj vegetariána k masu. Nechci, díky. Všude okolo vidím, jak se lidi stejně nakonec rozcházejí, jak mi i zadaný kluk píše věci, které bych se styděla napsat i vlastnímu přítelovi a jak se někteří kluci dokážou po rozchodu chovat... nepochopitelné.
Do toho ta nahromaděná hořkost z věčného "Teď vztah nechci, ale taky nechci, aby sis psala, chodila ven, nebo si něco začínala s někým jiným... jo, ale nic si od toho neslibuj." a jsem tam, kde jsem. Holka, která se konečně po osmnácti letech bude zaměřovat jen na sebe a ani v nejmenším nestojí o vzah.

A teď už na ty fotky!
Samozřejmě jsem se snažila fotit i na můj foťák, ale jak vidíte, ta kvalita je prostě nic moc. Navíc některé části Žižkovské věže byly špatně osvětlené a to se pak nepovede žádná fotka. Alespoň jsem poprosila Terku, aby mi udělala fotku u miniatury Žižkovské věže - a pro vás, ať vám mohu ukázat, co jsem měla na sobě. (Ještě jsem měla černou kabelku se zlatou sponou, ale tu jsem měla tak težkou, že by mě na fotce táhla k zemu :D ).
Akce neměla předepsané oblečení a tak jsem sáhla po mé nejoblíbenější kombinaci na léto - crop top a sukně.

Kdo mě najde?
A nakonec jsme dostaly pár dárečků, které jste mohli vidět v minulém článku :)

Málem bych zapoměla, že celá akce je i natočená na kanále Blog Tv! :) 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kerr | Web | 9. srpna 2016 v 23:49 | Reagovat

Jee, jak já ti hrozně závidím!:) Muselo to být úžasné. Jinak ke klukům, kašli na ně, když nemáš náladu. Co si budem povídat, stejně se zase k nějakýmu klukovi jednou dostanem, máme to tak všechny. Se mnou se rozešel na konci března, kdy už to měl "rozdělaný" s jinou holkou :D Takže sledovat jejich fotky a šťastnej život, když já byla zničená, bylo moc fajn. Teď se mi konečně něco trošičku klube, nechci to zakřiknout.Po pěti měsících. Ale i kdyby ne, není kam spěchat. :D

2 Maruška H. | E-mail | Web | 10. srpna 2016 v 12:04 | Reagovat

[1]: Bylo to super:)). Přeesně tak, kašlu! :D . Chudáčku, to sis musela taky užít.. Příjde mi, že vždycky to končí tím, že holka je v depresích, slzách a kluk dál žije, užívá si a je mu dobře..
Chtěla jsem ti napsat, že gratuluji, ale jak říkáš, nezakřiknout to! :D Určitě dej pak vědět, jak vám to nakonec klaplo, ale přesně, není kam spěchat:).

3 Saya Sarinna | Web | 13. února 2017 v 8:57 | Reagovat

Podle tvých vlastních slov i fotek to vypadalo na supr akce😜

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.