Když se to prostě neumí.

4. října 2016 v 15:05 | Maruška H. |  Příběhy mého blogu, aneb články.
Tak s tímhle se musel setkat snad každý. Flirtujete nebo si chatujete s celkem sympatickým klukem (holkou), ale hned jak ze sebe vypustí první slovo, nebo první pokus o něco, co v nás má vyvolat pocit, že je sexy tvrďák, který může mít každou, akorát se ztrapní! Né, že bych byla zákeřná a smála se chudáčkům klukům, kteří se snaží (no, někdy možná jsem :D), ale některé tyhle pokusy o balící hlášky utkvěly v mé paměti natolik, že je používám už několik let, jako vtipy. Taková interní sarkastická poznámka mezi mnou a někým, kdo o té supr čupr balící hlášce ví. Ale nebudu předbíhat!

Snažila jsem se vzpomenout na ty nejzajímavější hlášky z mého krátkého života a dokonce, aby se chlapská část čtenářů
nečertila, přidala jsem i některé moje nejtrapnější balící hlášky (a také proto jsem změnila název z "Když to kluk prostě neumí", na "Když se to prostě neumí").

Když to kluk prostě neumí.
Do teď nevíme, jestli to myslel jako lichotku (která mu fakt nevyšla) a nebo byl prostě jinej. Asi to druhý.
Každopádně kamarádka byla venku s klukem, ten se na ní tak díval a najednou vyhrknul:

"Na to že jsi tak tlustá, máš malý kozy."Útržek z chatu mojí kamarádky
Ona "Tyjo, to já, kdybych měla kluka, byla bych fakt akční! Chtěla bych se procházet, chodit plavat, jezdit na výlety, podnikat spontánní věci a prostě neležet jen doma."
On "Faakt? Tyjo takovou holku bych hned bral! Strašně rád podnikám takový věci."
Ona: "Viď, já taky :) "
On: "Škoda že moje holka je tak líná :( "Maruška dohazovačka
(4 roky zpátky). To jsem zas jednou chtěla být hodná a pomáhat kamarádce se sbalením jejího idola. Chtěla, aby jí poslal chatovou pusinku (smajlíka) na dobrou noc (opakuju, 4 roky zpátky!). Samozřejmě, že jsem se do toho hned vložila, protože jsem toho kluka trochu znala. Dala jsem mu přednášku a on, že jí teda tu pusu na dobrou noc pošle!

Nastal večer, chatově se loučili a přišla ona chvíle, když v tom jí najednou přišlo "Dobrou noc. PS: Posílám pusu!"

Nebudu vám lhát, jsem trochu mrcha a téhle hlášce se směju do teď! :D
Nejmužnější rozloučení.
Zůstanu ještě chvíli u toho večerního loučení a nedalo mi to! Musím do tohohle článku dát i to, jak se se mnou jednou rozloučil kluk, do kterého jsem byla strašně zaláskovaná. Fakt, až po uši. Jako uznávám, že byl trochu zženštilý, ale tomuhle? Tomu se směju do teď! Dokonce i když mi ten kluk po letech napsal, jsem si moc nebrala servítky :D

"Asi půjdu hají, tak slaďoučký"

Z chatu mojí kamarádky
On: "Jinak, napsala si mi v nádherný, i když deštivý den. Ale o to víc na něj budu vzpomínat, jako na krásný."
Ona: "Já déšť miluju. Je po něm nádherný vzduch a ráda po tom, co všechny kapky usednou na zem, chodím na procházku."
On: "Já taky! A nejvíc mám rád, když po bouřce můžu čuchat O3 (ozon)!"Maruška trapnou fanynkou
S kamarádkama máme teorii, že jsem na slavný kluky. Né úplně slavný, samozřejmě. Ale většinou se tak nějak míhám u kluků, kteří jsou nějakým způsobem známější. Třeba jednou jsem byla na folklórní akci a viděla tam klučinu, který se na mě furt usmíval. Hrozně mi připomínal kluka, který chodí vedle do třídy - jako kdyby si z pr**** vypadli. Tak se na něj tak vesele usmívám, pokyvuju a když jsem po čase ukazovala holkám z téhle akce fotky, začaly na mě vyhrkávat, že to vůbec není ten šmudla z vedlejší třídy ale nějaký slavný herec. Maruška no...

Každopádně, to odbočuju. Chci Vám tu povyprávět jak jsem se ztrapnila já! Koukala jsem před časem na jednu takovou českou reality show - dá se říct. Neskutečně moc se mi tam líbil jeden kluk. Musela jsem se s ním nějak "seznámit", prostě musela! :D. Vyhledala jsem teda na netu jeho celé jméno, probrouzdala fb a našla jsem si ho (omg, stalkerka). No a nenapadlo mě nic jiného, než mu napsat takovou tu trapnou zprávu, jako třináctiletá fanynka "Ahooj, koukám na tebe v Tom pořadu a moc ti fandím, si fakt šikovnej a snad to dotáhneš daleko!".
Ale pozor! Odepsal. A dokonce jsem si napsali 5 zpráv! No... potom mě krutě vyzobrazoval (po česku - dal mi zobrazeno).Věrný až za hrob.
Byly jsme se školou (našim ročníkem) na vodáku a byly jsme tam jediné tři holky. Takže o kluky nouze nebyla, jenže to by ani nebyla naše škola, kdyby se tam nevytvořila alespoň jedna hláška, do tohohle článku!

Jsme s holkami hodné a přátelské duše. Když se s námi dá do řeči někdo, koho vůbec neznáme, dokážeme si s ním z fleku povídat jako s X letým známým. Takhle to bylo i v případě jednoho kluka. Kecali jsme, smály se, ale všeho s mírou. Po pár desítkách minut nás ten kluk už dost nudil a chtěly jsme jít jinam, za někým jiným… Prostě nevázat se jen na něj. Já jsem si moc nebrala servítky, abych mu dala najevo, že už se s ním bavit nechceme a naivně jsem si myslela, že mu to po první větě dojde… nedošlo.

(U hřiště)
Já: "Helee, my asi půjdem k ohni, tak si tady pak můžeme dát třeba sraz."
On: "Nó, v pohodě, já půjdu s váma".

(U ohně)
Já: "My asi půjdeme na pokoj, je nám docela zima a potřebujeme se převlíknout."
On: "Dobře, tak já půjdu s váma".

(Před chatkou)
Já: "My půjdem do sprchy, jo?"
On: "Jasný, já půjdu s váma".
Já: "Ehm, my jdeme do sprch ale."
On: "Já vím, mně to nevadí."
Já: "Ale nám trochu jo."

Najednou na něj z vedlejšího pokoje doslova zařval spolužák: "Kámo, prostě tě tam nechtěj, pochop to."

Člověk by musel být v té situaci aby se zasmál, takhle to moc vtipně nevyzní, ale věřte mi, bylo! :DHug us, please!
V létě jsme si udělaly holčičí večer a vyrazily do města. Už trochu v náladě jsme potkaly strašně hezkého kluka a (abych řekla pravdu, už si tuhle část úplně čistě nevybavuju), ale vím, že jsme si s ním já a kamarádka povídaly. Jakoo bylo na něm vidět, že ho docela nebavíme, ale povídali jsme si. Když v tom najednou kamarádka vyhrla "Obejmeš mě?"... V tu chvíli jsem pochopila to knižní spojení "Otočil se na patě a odešel". (Už chybí jen "Zavlál pláštěm")Instagramový nabíječ
Já myslím, že nemá ani cenu něco psát :D. (Mimochodem, ten kluk mi předtím olajkoval tunu fotek, všude si mě přidal, ale místo "Ahoj" z něj vypadlo tohle - ne, že bych dávala screen jen tak nějakého komentáře.)
Jak sbalit Marušku
Menší bonus na konec článku a to, jak si kluci myslí, že mě sbalí. Fakt, stává se mi to často. Jak kluk vidí, že nemám chuť si s ním psát, nebo mu dám zobrazeno, začne přeslazeně mluvit o mém blogu - anebo jednoduše jen začne. I když ho nikdy nečetl, vlastně ho to ani nezajímá ale myslí si, že u mě tímhle stoupne.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ejnyt-world | Web | 4. října 2016 v 15:45 | Reagovat

Ježiš, to je boží :D :D Už mi ty tvé články na tohle téma začaly chybět! :D Vždycky mi zvednou náladu :)

2 Maruška H. | E-mail | Web | 4. října 2016 v 19:36 | Reagovat

[1]: Jé, tak to slyším ráda! Tenhle článek mám už nějaký ten pátek napsaný, ale nechtělo se mi ho moc vydávat - přišel mi nic moc :D

3 Lamič | E-mail | Web | 5. října 2016 v 15:30 | Reagovat

Vzhledem k tomu, co jsem zažil na seznamce amateri.com, tak tohle mi přišlo celkem v cajku. Ale pak jsem si přečetl ten antibakteriální gel a to mě totálně dostalo do kolen :-D

A dík, že se tu neobjevila ta moje vlatnoručně psaná zpráva na mailu, kterou jsem ti z hecu poslal :-P

4 ejnyt-world | 29. prosince 2016 v 13:57 | Reagovat

Ahoj:) Skoro pořád checkuju tvůj blog, těšim se na další článek! <3

5 TomkoC | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 9:14 | Reagovat

Miluju čtení vašich článků

6 Jana | E-mail | Web | 23. února 2017 v 13:31 | Reagovat

Jejda, těším se, až jednou budeš trošku starší a napíšeš něco obdobného o klucích z vysoké či seznamky! To bude pecka... Každopádně ten s těma sprchama - ten byl hodně mimo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama